Koszty pokrycia

english versionwersja polska
dach z trzciny

Koszty pokrycia dachu trzciną

Odmienność, elegancja i estetyka a przede wszystkim cechy użytkowe dachu pokrytego trzciną niewątpliwie wpływają na cenę tego rodzaju pokrycia ale nie do tego stopnia aby znacznie odbiegała ona od kosztów innych materiałów pokryciowych i była niemożliwa do zaakceptowania.

Wstępne porównanie daje wrażenie że cena dachu trzcinowego jest wyższa od ceny pokrycia tradycyjnego.

Jeżeli jednak weźmie się pod uwagę fakt, że przy pokryciu trzciną nie ma potrzeby stosować podsufitek, rynien, rur opadowych, elementów mocujących, studzienek czy też malowania tych elementów to w konsekwencji koszt nie jest aż tak wysoki.

Ostateczna wycena pokrycia trzcinowego danego dachu zależy od zakresu i rodzaju świadczeń, skomplikowania dachu, ilości obróbek /ilość okien dachowych, kominów/, rodzaju wykończenia kalenicy, wielkości dachu, lokalizacji obiektu.

 
.:: dachy trzcinowe :: dachy z trzciny :: krycie dachów :: strzecharstwo trzcinowe :: pokrycia dachowe :: krycie dachów trzciną :: trzcina ::.
.:: pokrycia trzcinowe :: trzcinowe dachy :: konstrukcje dachów z trzciny :: dachy ze strzechy trzcinowej :: dekarstwo trzcinowe ::.
.:: strzecharstwo ::.
SEO & Design: WebReklama